Gizlilik Politikası

İşbu Fark stil mobilya dekorasyon Aktif Üye Gizlilik Politikası, Fark stil mobilya dekorasyon Üyesi olarak, müşterilerim, muhtemel müşterilerim ve kayamobilya.net internet sitemi ziyaret eden ziyaretçiler hakkında topladığım bilgi türlerini, bu bilgileri hangi amaçla kullandığım ve bu bilgilerin üçüncü şahıslara aktarım ve ifşası hususlarını ortaya koymaktadır. Bu Politikada yapılan her türlü değişiklik internet sitesinde yayınlanacaktır.

Bilgileriniz

Benimle irtibata geçtiğinizde, internet sitesini ziyaret ettiğinizde, kayıt olduğunuzda veya bir sipariş verdiğinizde, adınız, cinsiyetiniz, irtibat bilgileriniz, IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz ve ziyaret edilen internet siteleri, kredi kartı numarası, ödeme bilgileri ve kayıt sırasında temin edilenler de dâhil çeşitli zamanlarda gönüllü olarak temin ettiğiniz diğer bilgileri ve satın alma siparişleriniz ve satın alma sipariş geçmişinize ilişkin bilgileri toplayabilirim. Eğer bu bilgilere sahip olmamı istemiyorsanız, lütfen bu bilgileri bana göndermeyin. Bazı durumlarda bu, bazı hizmetleri size sunamamam anlamına gelebilir.

Bu bilgileri temin ederek söz konusu kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmekte ve buna rıza vermektesiniz.

Demografik ve coğrafi bilgiler de dâhil bu internet sitesini kullanımınız ile ilgili bilgiler ile ilgili duyulan ürün ve hizmetler ile pazarlama tercihleri hakkında da bilgiler toplayabilirim. kayamobilya.net ve bunun uluslararası bağlı şirket ve iştirakleri de dâhil olmak üzere üçüncü şahıslardan sizin hakkınızda bilgiler de alabilirim.

kayamobilya.net’i kullanarak söz konusu bilgilerin sizden toplanmasını kabul etmekte ve buna rıza göstermektesiniz.

Bilgilerin Toplanma ve Kullanılma Amaçları

Bilgilerinizi, vermiş olduğunuz siparişleri yerine getirmek, hizmetleri sunmak, faturalandırma ve sevkiyat ve de sorularınızı yanıtlamak amacıyla toplayabilirim ve kullanabilirim. İnternet sitemin kalitesini geliştirebilmem ve kişisel profilinize göre tecrübenizi iyileştirebilmem için bu bilgileri aynı zamanda ürün ve hizmet tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için de toplar ve kullanırım.

Bu bildirimleri almayı devre dışı bırakmadığınız takdirde, bilgileri hem sizi etkinliklere davet etmek, hem de size kayamobilya-farkstilmobilya dekorasyon ürünleri, hizmetleri ve promosyonları hakkında haber ve bilgi vermek ve size haber bülteni ve tanıtım amaçlı bildiriler göndermek için toplayacak ve kullanacağım.